NAZİLLİ KIZ YURDU

GÜRSOY KIZ ÖĞRENCİ YURDU NAZİLLİ MESLEK YÜKSEK OKULU SÜMER KAMPÜSÜNDE Kİ ilk ve en yakın özel yurt olma ayrıcalığıyla, 2004--2005  öğretim döneminde hizmete açılmıştır Yurt kurucusu Hasan Gürsoy  eczacılık fakültesi mezunudur. GÜRSOY KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI, çağdaş, profesyonel ve güler yüzlü bir yönetim kadrosuna sahiptir. Yurdumuz T.C. AYDIN Valiliği  Milli Eğitim Bakanlığından YURT AÇMA İZİN BELGESİNE sahiptir. Gürsoy  Kız Öğrenci yurdu, öğrencilerine evlerinin konforunu ve sıcaklığını sunmayı, anlayışlı ve tecrübeli yönetimi ve güler yüzlü personeli ile kendisini tercih edenlere en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş bir kuruluştur.

Gürsoy Kız Yurdu, birinci sınıf işletmesiyle olduğu kadar referanslarıyla da markalaşmış, seçkin ailelerin tercihi olmaktan gurur duyan özel ve ayrıcalıklı bir müessesedir.

Gürsoy Kız Yurdunun en büyük özelliği, 'Anında Çözüm' ilkesiyle hareket eden bir işletmeye sahip olmasıdır. Gerek velilerimizden, gerekse öğrencilerimizden gelen herhangi bir istek anında yerine getirilmektedir.